Фірма, після якої на Соборності «тріщить» міст, працює ще на двох

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

Ремонт шляхопроводів на вулицях Рівненській та Ківерцівській у Луцьку коштуватиме міському бюджету більше 3 мільйонів гривень. Виконавець робіт – фірма «Транс-міст». Підприємство вже 2 роки у місті ремонтує мости, у тому числі й шляхопровід по проспекту Соборності, який через півроку довелося знову ремонтувати, щоправда уже за кошт виконавця.

Про це у коментарі кореспонденту Інформаційного агентства Волинські Новини розповів директор департаменту ЖКГ Луцької міської ради Іван Кубіцький.

Він повідомив, що у Луцьку тривають ремонтні роботи на міських мостах. Зокрема, ремонтують шляхопроводи на вулицях Рівненська та Ківерцівська.

Зі слів Івана Кубіцького, на мосту на Ківерцівській робітники влаштовують колесовідбій, тротуарну частину та шви. Адже через те, що шви втратили герметичність, вода лилася по стояках і почала руйнуватися штукатурка, валилася арматура.

«Міст міцний, страху там немає, але якщо б це продовжилося, то це створило б у подальшому проблеми», - пояснює посадовець.

Вартість згаданих робіт – близько 1,5 мільйона гривень. По тому готуються ще дві частини проекту ремонту мосту: асфальтування дорожнього покриття та облаштування сходів через залізницю, щоб люди могли вийти на міст і перейти колію. Нині готується проектно-кошторисна документація цих робіт. За приблизними підрахунками, це коштуватиме міському бюджету ще 1,2 мільйона гривень.

Нагадаємо, через незадовільний стан мосту, який веде на Ківерцівську, мешканці ходять через залізничні шляхи.

Крім того, ремонтується також міст на вулиці Рівненській, який давно вважався проблемним і потребував ремонту. А торік його врешті почали ладнати після обвалу.

«Торік ми відремонтували тротуарну частину, бо провалювалася: бетон втратив несучу здатність і під впливом погоди почав розсипатися. Довелося міняти всі плити перекриття на тротуарній частині. Минулого року ми їх замінили і забетонували. Зараз влаштовується колесовідбій, треба зробити герметизацію, провести воду, заасфальтувати, щоб знову вода не потрапляла», - розповів Іван Кубіцький.

Вартість цих робіт - 1,380 мільйона гривень. Щоправда, під час останньої сесії Луцький міський голова Микола Романюк припустив, що на другий міст в бюджеті може не вистачити грошей: міст на Ківерцівський може надто багато коштувати.

Як пояснив Іван Кубіцький, замовником згаданих робіт є департамент ЖКГ, а виконує їх підприємство «Транс-міст», яке вже 2 роки в Луцьку ремонтує мости. До слова, ця ж фірма ремонтувала мости на вулицях Шопена, Винниченка, Гнідавській та по проспекту Соборності.

Щодо останнього, то лучани ще не встигли забути, як влітку минулого року доводилося тривалий час стояти в заторах, а ремонтні роботи особливо активізовувалися в годину «пік».

Та нещодавно водії здивувалися: посеред мосту з’явилася чимала тріщина. Як пояснили у Луцькій міській раді, з’ясувалося, що мастику у температурний шов залили надто міцно, тож вона почала підривати асфальт. Зараз її вийняли і до середини травня шов повинен залишатися відкритим. Після того, як міст нагріється і плити його зійдуться, мастику знову заллють.

Це зроблять за рахунок виконавця, адже на виконані роботи існує гарантія.

Фото тріщин на мосту по Соборності видання Район.Луцьк 

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі