Луцьк заборгував 9 мільйонів за ремонти перед виборами

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

Станом на 1 січня цього року місто боргувало 9 мільйонів гривень за ремонт вулиць та прибудинкових територій, який тривав упродовж минулого року – року виборів міського голови.

Про це йшлося під час 4 сесії Луцької міської ради 24 лютого, пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Луцька на 2014-2015 року за підсумками 2015 року звітував перший заступник міського голови Тарас Яковлев.

Депутат фракції «УКРОП» Юрій Безпятко запитав посадовця, яку суму становить борг перед організаціями, які здійснювали ремонт прибудинкових територій у 2015 році. Протягом року, якого відбулися вибори мера міста, реконструювали рекордну кількість прибудинкових територій - 37.

Своєю чергою, депутат Борис Смаль зауважив, що йому відомо про 12 мільйонів боргу, тож посадовцю він пропонував визнати, що протягом минулого року, коли відбулися вибори, місто витратило рекордні кошти, тож тепер місто має борг, який повинно погашати і це не дасть змоги зробити заплановані у 2016 році ремонтні роботи.

Тарас Яковлев зазначив, що ремонт зробили для 66 будинків, у планах було ще 10, але від цього довелося відмовитися через інфляційні процеси.

З його слів, велика кількість ремонтів відбувалася не у зв’язку з виборами.

Депутати не проголосували за взяття до відома звіту Тараса Яковлева - проект рішення не набрав достатньої кількості голосів навіть під час двох повторних голосувань.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі