Майже 100 мільйонів перерахувала волинські митники на ремонт доріг

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

Волинська митниця у першому кварталі цього року перевиконала надходження до бюджету на 199 мільйонів гривень. Значну частину коштів використають на ремонт доріг області.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 4 квітня, - повідомляє Інформаційне агентство Волинські новини.

Начальник Головного управління Держказначейства у Волинській області Михайло-Мирослав Леміщак повідомив, що протягом першого кварталу цього року суб’єкти господарювання сплатили до бюджету 1,6 мільярда гривень. Найбільшу питому вагу мають надходження від збору податку на додану вартість – 900 мільйонів або 55%. Надходження від митних органів становили 1,1 мільярда гривень (70%). Перевиконання надходжень Волинською митницею у першому кварталі року становить 199 мільйонів гривень. До спецфонду бюджету області вже перерахували 61 мільйон гривень. Обласний бюджет освоїв у першому кварталі 13,1 мільйона гривень від цих надходжень. 50% коштів від перевиконання надходжень митних платежів в області використовують на ремонт доріг загального користування.

Від сплати платежів, які адмініструє ДФС, надійшло 485 мільйонів гривень (30%). Зокрема, до місцевих бюджетів області надійшло 590 мільйонів гривень (31% річного розпису доходів). Бюджетоутворюючими платежами залишаються податок з доходів фізичних осіб, податок на торгівлю підакцизною продукцією, плата за землю та єдиний податок.
 

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі