Вусенко Юлія Василівна

Термін Опис
Дата народження

31 березня 1982 року

Проживання

м. Луцьк

Діяльність

Доцент кафедри цивільно-правових дисциплін у Східноєвропейському національному університеті на юридичному факультеті.

У 1999 році закінчила Луцьку загальноосвітню школу №3 із золотою медаллю. У тому ж році була зарахована до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, як студентка юридичного факультету. У 2003 році отримала диплом бакалавра з відзнакою. У 2004 році успішно завершила навчання та отримала диплом магістра.

2007 -2011 роки – навчалася та успішно завершила аспірантуру Волинського національного університету імені Лесі Українки без відриву від виробництва. У 2009 - 2012 роках Юлія Вусенко навчалася у Навчально-науковому центрі післядипломної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки. Закінчила економічний факультет і отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Фінанси». Володіє польською мовою.

У 2012 році - захистила кандидатську дисертацію на тему «Правові відносини, що забезпечують функціонування індивідуальних трудових відносин» та отримала диплом кандидата юридичних наук в січні 2013 року. Працює над докторською дисертацією. Публікується у періодичних виданнях, бере участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях.

З 2004 року й понині Юлія Вусенко викладає у Східноєвропейському національному університеті на юридичному факультеті. Свою викладацьку кар’єру депутат розпочала з посади асистента на кафедрі цивільного права і процесу (2004 рік), згодом – старшого викладача (2005 - 2012 роки).

З серпня 2013 року доцент кафедри цивільно-правових дисциплін у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки на юридичному факультеті.

Координатор програм Волинського Обласного Благодійного Фонду «Карітас Волинь» та представник Благодійного фонду «Ефективне суспільство».

З 2011 року Юлія Вусенко перебуває у шлюбі з Дмитром Вусенком. Виховує двох дітей – Юстину 2012 року народження та Тимофія 2013 року народження. Мама Юлії Вусенко – вчитель початкових класів (нині - пенсіонер, займається підприємницькою діяльністю), батько – працівник Управління Громадського харчування (нині - безробітний).

У жовтні 2015 року обрана депутатом Луцької міської ради VII скликання від Луцької міської партійної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Секретар Луцької міської ради.

Фігурує у дописах:

Все про особу