Лучан запрошують на безплатні курси польської мови

Джерело: Фундація розвитку громад
  1. Новина відноситься до:

Відтепер у Луцьку діятимуть безплатні курси з вивчення польської мови.

Про це повідомляють організатори проекту «Мовне волонтерство»: ВОГО «Фундація розвитку громад» та «Українська Софтверна Компанія».

«Проект стартував у березні цього року. Він привернув чималу увагу лучан, які з радістю підтримали таку ініціативу. Ми ж, своєю чергою, стараємося не стояти на місці, постійно вдосконалюємося, шукаємо індивідуальний підхід до кожного, вислуховуємо поради та пропозиції. Чимало лучан висловлювали своє бажання вивчати польську, тож за їхніми заявками було прийняте рішення сформувати окремий курс. Ми думаємо, що така ситуація пояснюється близьким місце розташуванням країн, а відповідно й необхідністю оволодіти мовою сусідньої держави», – зазначила представник волонтерського центру ВОГО «Фундація розвитку громад» Оксана Кривко.

Набір стартував 11 вересня і триватиме десять днів. Потім відбудеться вступне заняття, під час якого визначать рівень знань учнів. Спершу планують сформувати дві навчальні групи. 

Курс з вивчення іноземної мови розрахований на три тижні, упродовж яких лучани зможуть оволодіти основами граматики, покращити вимову та лексику. Заняття мають практичний характер, що допоможе замовити квиток на потяг в іншій країні, зрозуміти написи на етикетках та не розгубитися в аеропорту тощо. Після закінчення курсу учасникам вручають відпвоідний сертифікат. 

Проект безплатний, однак вітається внесення символічної плати, у якості пожертв на підтримку благодійних ініціатив, а також волонтерська допомога у проведені різноманітних акцій чи заходів.

Для того, аби зареєструватися, потрібно заповнити форму на офіційному сайті організації чи зателефонувати за номером: (067) 332-88-02.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі