У Луцьку знову розпочинаються безплатні курси англійської

Джерело: Фундація розвитку громад
  1. Новина відноситься до:

Стартує третя хвиля проекту з безплатного вивчення англійської мови «Мовне волонтерство».

Незабаром відбуватимуться ознайомчі заняття, повідомляють організатори на офіційній сторінці

«Вступні заняття ми проводимо для того, аби краще познайомитися із нашими учнями, донести до них ціль проекту, дізнатися про очікування, перевірити рівень знань та сформувати навчальні групи. Ми намагаємося знайти підхід до кожного й створити максимально комфортне середовище», – зазначила керівник волонтерського центру ВОГО «Фундація розвитку громад» Галина Курус.

Тож перші заняття відбудуться:

  • 19 серпня (середа) о 18:00;
  • 20 серпня (четвер) о 15:00;
  • 22 серпня (субота) о 11:00.

Місце проведення: вулиця Шопена, 11, (Волинська ДОУНБ імені Олени Пчілки).

Необхідна попередня реєстрація за телефонами: 74-02-32;(067) 332-88-02; (067) 332-30-40.

«Проект стартував у березні цього року, однак отримав чималу прихильність серед лучан. Ми продовжуватимемо працювати й вдосконалюватися у цьому напрямку й надалі. Ідеєю для заснування стала необхідність розвитку нашого суспільства, а також допомоги в сучасних умовах. Проект діє під гаслом «ми обмінюємо знання на волонтерську допомогу». Тож кожен охочий може здійснити давню мрію – вивчити іноземну й одночасно допомогти військовим в зоні АТО чи важкохворим дітям. Звичайно, фінансово допомогти кожен не в змозі, однак хтось може принести одяг, продукти, іграшки, долучитися до інших благодійних ініціатив та допомогти у реалізації різноманітних заходів. Ми впевнені, що лише допомагаючи один одному зможемо досягти миру», – запевнила керівник відділу проектів ВОГО «Фундація розвитку громад» Олена Ярощук.

«Проект «Мовне волонтерство» передбачає базовий курс із вивчення іноземної мови (наразі англійської, а незабаром й французької). Він складається із десяти занять, які спрямовані на практичне вивчення мови, покращення розмовної лексики. Навчання проходить у спеціалізованих класах у невеликих групах (до 10-ти людей). Критеріїв для відбору учасників проекту як таких немає, головне – це бути повнолітнім та мати бажання вчитися. Зауважимо, що за умови закінчення навчального курсу та успішної здачі екзамену, усім учасникам надається відповідний сертифікат», – розповів прес-секретар ВОГО «Фундація розвитку громад» Вікторія Дворак.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі