На луцькому «Авангарді» відбулися перші змагання з легкої атлетики

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

Відкритий чемпіонат Волинської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1998-1999 років народження та молодших відбувся у Луцьку. Справжнє спортивне свято тривало10 вересня на оновленому стадіоні «Авангард».

Нагадаємо, модернізована спортивна арена приймала молодих атлетів вперше після 14-річної перерви, повідомляє інформаційне агентство «Волинські новини».

Так, у змаганнях взяли участь спортсмени з міст та районів області та гості з Рівного – загальною чисельністю понад 300 легкоатлетів. Спортивне дійство стало відбірковим до національного чемпіонату України серед юнаків та дівчат 1998-1999 років народження. Так, вже 24-26 вересня у Луцьку на стадіоні «Авангард» відбудуться загальнонаціональні змагання з легкої атлетики за участю відомих спортсменів.

Зі слів голови Федерації легкої атлетики Волинської області Володимира Рудюка, вперше після довготривалої перерви луцький стадіон «Авангард» приймає відкритий чемпіонат області.

Зауважимо, ініціював та, власне, керував реалізацією проекту легкоатлетичного комплексу на стадіоні «Авангард» голова правління Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк:

«Наразі ми очікуємо на отримання сертифікату другої міжнародної категорії, що дозволить проводити на стадіоні «Авангард» змагання міжнародного рівня. Дуже важливим є й сьогоднішній чемпіонат області з легкої атлетики і всі рекорди національного рівня, які можуть поставити наші спортсмени, будуть внесені у світовий класифікатор, а це дасть можливість фіксувати здобутки спортсменів. Приємно, що молодь все більше захоплюється спортом. Насправді, дітей, які хочуть ним займатися, набагато більше, ніж можливостей такого плану», - акцентував Олександр та з усмішкою додав, що навіть заздрить сучасним дітям, оскільки свого часу мріяв займатися спортом, утім батьки віддали його в музичну школу.

Щиро вражений технічними характеристиками оновленого стадіону та підготовленістю суперників і луцький спортсмен, вихованець ДЮСШ № 1 Олег Карась. Хлопець зізнався, що вперше бере участь у таких серйозних змаганнях:

«Не сподівався, що суперники з інших областей будуть такими підготовленими. Високі, сильні, статні… Вони бігли дуже швидко. Доріжки просто чудові, я не відчував жодних перешкод, біг як вітер. Раніше я тренувався на асфальті, тож під ноги іноді потрапляли камінці. Було боляче. А нові доріжки рівні, тому я вважаю, що це значно покращить результативність й рівень наших спортсменів», - наголосив бігун.

Достойно оцінив роботу, проведену меценатами, і тато майбутньої чемпіонки-легкоатлетки Юрій Сафатюк:

«Ви всі прекрасно бачите, якої якості нові бігові доріжки обладнали на стадіоні. Вони будуть приваблювати до себе спортивну молодь, хлопців та дівчат. Усі змагання, що будуть тут проводити, сприятимуть покращенню рівня здоров’я та зміцнення патріотизму рідного волинського краю», - резюмував щасливий татусь.

Нагадаємо, офіційне відкриття легкоатлетичного комплексу на луцькому стадіоні «Авангард» відбулося 5 вересня. На відкриття комплексу приїхали перші особи Міністерства молоді та спорту України – очільник відомства Ігор Жданов та його перший заступник Ігор Гоцул, які позитивно оцінили оновлення «Авангарду» і підтвердили, що відтепер у Луцьку можна буде проводити змагання високого рівня.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі