Ковельчанин із кубиків Рубіка склав портрет Тараса Шевченка. ФОТО. ВІДЕО

Джерело: ПроКовель
  1. Новина відноситься до:

Ковельчанин, студент третього курсу Національного університету «Львівська політехніка» Олександр Луцюк порадував і приємно здивував шанувальників швидкісного розв’язання головоломок своїм новим витвором. Юнак із 432 кубиків Рубіка на змаганнях у Львові виклав портрет геніального пророка України Тараса Григоровича Шевченка і присвятив свою роботу 203-й річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Олександр самостійно навчився віртуозно складати кубик Рубіка. Йому вистачає часу і гарно вчитися, адже він єдиний в групі отримує підвищену стипендію, і розвивати свій унікальний талант. Він постійно бере активну участь в змаганнях різного рівня зі складання кубика Рубіка і часто-густо своїми результатами просто вражає членів журі.

До речі, для талановитого ковельчанина портрет Тараса Шевченка став другою роботою такого масштабу. А першим його унікальним витвором був портрет засновника відомої американської компанії Apple Стіва Джобса, який автор презентував під час відкритого міжнародного чемпіонату зі швидкісної збірки кубика Рубіка «Ukrainian Nationals 2016». На його створення Олександр теж використав 432 кубика Рубіка, кожен з яких – розміром 3х3х3.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі