УКРОП проведе пікет під стінами парламенту щодо змін до Конституції

Джерело: УКРОП
  1. Новина відноситься до:

«Українське об'єднання патріотів – УКРОП» у понеділок, 31 серпня, проведе мирний пікет під стінами Верховної Ради, повідомляють у партії.

Таким чином планується висловити своє неприйняття запропонованих президентом змін до Конституції щодо децентралізації і «спроб «продавити» їх без урахування думки громадськості».

Саме 31 серпня 2015 року відбудеться позачергова сесія Верховної Ради України, на якій, ймовірно, розглядатимуть зміни до Основного закону України.

««Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» виступає категорично проти змін до Основного закону в період війни та проти надання в будь-якій формі автономного статусу окупованим територіям Донбасу. Внесення відповідних змін до Конституції  веде до знищення державного суверенітету й територіальної цілісності України», – зазначено в заяві.

Тому в об’єднанні закликають народних депутатів України не підтримувати запропонованих змін до Конституції України, «які спрямовані на фактичну капітуляцію української держави у війні з ворогом, і закликає всі органи місцевого самоврядування звернутися до народних депутатів з аналогічним закликом та розглянути питання змін до Конституції на позачергових засіданнях місцевих рад». 

«Ми закликаємо народних депутатів України вилучити з проекту змін до Конституції України пункт 18 перехідних положень. Ми закликаємо Президента України відмовитися від політичного тиску на Верховну Раду України щодо ухвалення вказаних змін. Ми закликаємо всіх патріотів України стати на захист конституційного ладу і заявити про свою позицію біля стін Верховної Ради в понеділок, 31 серпня, о 10.00», – наголосили в УКРОПі.

 

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі