Підприємства Луцька не платять гідної зарплати

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

Луцькі підприємства не забезпечують власних працівників гідними заробітними платами.

Про це спільного засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати та робочої групи з питань моніторингу 17 березня, розповіла заступник начальника відділу праці управління економіки ЛМР Інна Савчук, повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини. 

З її слів, у січні 2016 року 10 підприємств обласного центру не забезпечили середніх заробітних плат власним працівникам. Проблема не зникла й у лютому цього року. Так, середньої заробітної платні робітникам не заплатили такі роботодавці: Луцьке учбово-виробниче підприємство, Волинська обласна організація українського товариства глухих (УТОГ), «Укрбізнес», ТЗОВ «Алерт ком», Клініка технології здоров'я у Луцьку.

Окрім цього, у Луцьку понад 300 юридичних осіб, підприємства яких мають чисельник працівників менше десяти, виплачують їм заробітну плату нижче рівня, визначеного законом.

До слова, лучанка Людмила, яка прийшла до Луцької міської ради з особистих причин, зауважила, що, прийшовши до виконавчої служби, що знаходилась на вулиці 8 Березня, 1, виявила, що такої на старому місці уже нема, а в п’яти кабінетах, де повинна б була працювати вичконавча служба, робочі роблять ремонт.

«Я поцікавилась, хто тут оселився і мені відповіли, що це - фірма по встановленню сигналізацій «Алерт ком». І яким же було моє здивування, коли сьогодні я почула, що ця фірма не платить гідних заробітних плат працівникам, зате справно робить ремонтні роботи», - обурюється пані Людмила.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі