Тарифи на воду у Луцьку – одні з найнижчих на заході України

Джерело: КП «Луцьководоканал»
  1. Новина відноситься до:

Луцьк – на 9 позиції у рейтингу тарифів серед міст Західної України та Волинської області.

З 1 січня лучани та жителі приміських сіл платять за послуги постачання холодної води та водовідведення на 78 копійки більше. Вартість 1 м³ води та стоків становить -9,30 грн., - повідомляє прес-служба ДКП «Луцькводоканал»

Таке рішення ще 12 листопада минулого року прийняла Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. 

Окрім КП «Луцькводоканал» Нацкомісія скоригувала тарифи, які набрали чинності з 1 січня 2016 року й для 39 інших водоканалів України.

Для порівняння надаємо тарифи цих водоканалів:

Якщо порівнювати тарифи на воду в цілому в Україні, то Луцьк зі своїми 9,30 грн. за кубометр практично залишився на попередніх позиціях у всеукраїнському рейтингу.

Найвищі тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення залишаються в Білій Церкві (14,60 грн./м. куб. води та стоків ), Вінниці (14,50 грн./м. куб. води та стоків), Кіровограді (12,95 грн./м. куб. води та стоків), Ужгороді (12,60 грн./м. куб. води та стоків).

Серед міст Західної України у Луцьку також не найвищі тарифи на воду. 

Найвищий тариф на водопостачання в Ужгороді, а найнижчий – у Тернополі. Луцьк перебуває на 9-ій позиції із 12 міст Заходу та Волинської області. Нас «випереджають» Рівне- 12,31 грн./м. куб. води та стоків, Володимир-Волинський – 12,33 грн., Ковель – 11,66 грн., Нововолинськ – 10,36 грн., Чернівці – 10,14 грн., Львів – 9,48 грн., У Луцьку та в Івано-Франківську ціна на воду майже однакова  -   9,30 грн. та 9,28 грн. відповідно. 

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі