ЗНО-2016: як реєструватися і коли складати

Джерело: ТСН
  1. Новина відноситься до:

В центрі оцінювання якості освіти назвали дати проведення зовнішнього тестування. 

З 1 лютого в Україні розпочнеться реєстрація на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО). Документи можна буде подати до 4 березня, повідомляє ТСН.

Освітяни  кажуть, реєстрацію варто почати з вибору предметів. Для цього треба звернутися в приймальну комісію вишу, куди вступає абітурієнт. Університети вже мають сформувати списки необхідних предметів. 

Крок другий - заповнити реєстраційну карту на офіційному ресурсі Центру оцінювання якості освіти. Ця форма на сайті буде доступна опівдні 1 лютого. Читайте також: ЗНО 2016: як здати англійську Далі до центру треба надіслати пакет документів. Для тих, кому виповнилося - 16  років - це копія ID-картки. Школярів ще два місяці назад попереджали, аби вони не затягували із оформленням  паспорту нового зразку. Ті, кому ще немає 16 років, слід надати свідоцтво про народження.

Випускник цього року весь пакет документів відносить до директора школи. Той формує список , який  підтверджує,  що учень дійсно навчається в цій школі і централізовано відправляє в центр оцінювання якості освіти. Той, хто закінчив школу в минулі роки, робить копію атестату. На всіх дублікатах має бути особистий підпис. У цьому випадку весь пакет документів самостійно поштою відправляється в регіональний центр оцінювання.  

Зареєструватися на ЗНО 2016 можна до 4 березня. І до 18 березня виправити помилки. Для дітей з окупований територій роблять виключення -  вони можуть пересилати документи в електронному вигляді. Але в ЗНО беруть участь лише ті випускники, які зареєстровані в школі  на українській стороні. Кожен обов'язково має скласти ЗНО з двох предметів. Це українська мова, і на вибір - історія України чи математика. Підсумки ЗНО з цих предметів будуть впливати на оцінку в шкільному атестаті.

Основна сесія ЗНО відбудеться з 5 травня до 17 червня 2016 року. Хто не зможе на неї потрапити з поважних причин має шанс у додатковому раунді.  

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі