Міністр оборони обіцяє солдатам підвищення зарплати

Джерело: Українська правда
  1. Новина відноситься до:

Глава Міноборони Степан Полторак анонсував підвищення в рази заробітних плат українських військових.

Про це він заявив на брифінгу у п'ятницю, 25 грудня, пише Українська правда.

«Ми зараз розуміємо загальну суму, яку ми отримаємо (з бюджет – ред.) Зараз ми порахуємо і повідомимо», - заявив Полторак.

Він відмовився називати точні цифри, але пообіцяв, що «підвищення відбудеться в рази».

«Мова буде вестися про зміну в рази заробітної плати особового складу. Я переконаний, що військовий строкової служби, який підписав перший контракт, має отримувати мінімум в два-два з половиною рази більше, ніж отримує зараз», - заявив міністр.

Він нагадав, що зараз така категорія військових отримує 2341 гривню, «в зоні проведення АТО він отримує в районі 5,6-5,7 тисячі гривень».

«Це неприпустимо. Ми розраховуємо, що коли ми збільшимо рівень грошового забезпечення, ми збільшимо кількість людей із бойовим досвідом, які уже воювали», - сказв Полторак.

«Це дасть нам можливість позбавитись тих людей, які з великим небажанням захищають свою країну, порушують там дисципліну, дасть можливість підвищити боєздатність, бо прийдуть професіонали», - додав Полторак.

Крім того він виступив за зміну у нарахуванні надбавок і премій у зоні АТО.

«Неприпустимо, що солдат у районі Дебальцеве, Мар'їнка, Пісків отримують таку саму набавку, як і солдат чи офіцер в Слов'янську. Це треба міняти», – заявив міністр.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі