До армії покличуть 308 волинян

Джерело: Волинська ОДА
  1. Новина відноситься до:

Упродовж осіннього призову до армії покличуть 308 волинян. 

Про це йшлося під час чергового засідання ради оборони, повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

Більше трьох тисяч осіб узагалі не з’явилося для проходження військово-лікарської комісії. Найбільше – у Ковелі та Ковельському р-ні, обласному центрі та Луцькому р-ні, а також у Камінь-Каширському краї. Тоді як на Маневиччині впоралися із поставленим завданням.

Військовий комісар облвійськкомату Роман Кулик вкотре підтвердив інформацію, що призовників не спрямовують у зону бойових дій, лише – у військово-навчальні центри та військові частини.

Окрім того, наголосив військовий комісар області, всі новостворені районні військові комісаріати працюють. Щоправда, в окремих ще тривають ремонтні роботи. Відтак п’ять – на завершальному етапі. Із іваничівською структурою є певні проблеми. До 10 листопада всі роботи повинні завершити.

Під час засідання ради оборони також говорили про заходи територіальної оборони, проведені цьогоріч та заплановані на 2016 рік.

«Волинь уперше з восьми областей самостійно провела навчальні заняття загонів оборони. Попередньо заплановано у наступному році провести командно-штабне навчання та навчання загонів рот охорони та загонів оборони», - повідомив начальник відділу оперативної і територіальної оборони облвійськкомату Ігор Шепелєв.

У планах – створення центру підготовки керівного складу підрозділів територіальної оборони при обласному військкоматі. З-поміж ініціатив, які мають намір реалізувати наступного року, – створення матеріально-технічної бази, аби проводити штабні навчання.

За словами голови Волинської ОДА Володимира Гунчика, цьогоріч із обласного бюджету витратили на заходи оборони близько десяти мільйонів гривень. Аби створити центри і забезпечити необхідну для відповідної роботи матеріально-технічна база, потрібна така ж сума коштів.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко своїм указом переніс початок осіннього призову на перше листопада.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі