Новини минулого: 14 жовтня

1. Новина відноситься до:

«Радянська Волинь», 15 жовтня 1972 року

На астронавтичному конгресі. Відень. 14 жовтня. Кор. ТАРС Л. Волнухін передає: Ділова обстановка характерна для Міжнародного астронавтичного конгресу, який проходить тут. Вчені близько 30 країн світу, що беруть участь у ньому, обговорюють останні досягнення в дослідженні космосу, обмінюються результатами своєї роботи, намічаються нові напрями діяльності. Щодня в секціях і на симпозіумах з окремих галузей космічної науки заслуховуються десятки доповідей. Велику увагу в роботі конгресу приділяють питанням космічної біології і медицини. Ці проблеми розглядаються в трьох секціях конгресу – медичне забезпечення космічних польотів, системи забезпечення космічних кораблів і станцій, практичне застосування космічної медицини для розв’язання «земних» проблем.

Футбол. Нічия в Ровно. Наближається до завершення футбольний чемпіонат СРСР для українських команд другої ліги. Позавчора в черговому турі СК Луцьк зустрівся в Ровно з місцевими авангардівцями. Гра почалась без розвідки. Вже на 8-й хвилині лучанин Гівель після прострільної передачі сильно б’є по воротах. Гол.  Після цього гра проходить в обопільних актах. Перед відпочинком суддя Гумурдумов (Київ) фіксує досить сумнівний гол у ворота лучан. Другий тайм відбувався при явній перевазі футболістів Луцька. Однак до фінального свистка рахунок 1: 1 не змінився. 17 жовтня СК Луцьк проведе останню зустріч на своєму полі. Його суперниками будуть динамівці Хмельницького.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.