Українсько-італійський фільм «Ізі» отримав Гран-прі міжнародного фестивалю

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

Українсько-італійський фільм «Ізі» режисера Андреа Маньяні отримав Гран-прі 35 Annecy Cinema Italien – найбільшого фестивалю італійського кіно за межами Італії.

«Разом з нагородою лауреати Гран-прі фестивалю обов’язково потрапляють в широкий прокат у Франції. У випуску фестивальної газети, присвяченої лауреатам 35 Annecy Cinema Italien, «Ізі» називають ідеальним прикладом проголошених фестивалем програмних цілей. Веселий «роуд-муві», шлях якого веде з Італії до України, насамперед про відкриття самого себе через зустріч з іншою культурою. Таким чином, Гран-прі журі визнає за авторами оригінальність та виняткову уяву в підході до серйозної теми», — ідеться в повідомленні.

Фільм «Ізі» створений за підтримки Держкіно України українською компанією Fresh Production Group у співпраці з італійськими компаніями Bartlebyfilm та Pilgrim Film.

Картина вийшла у прокат в Італії 31 серпня, а з 14 вересня — і в український прокат. Перед цим стрічка була відібрана до участі у фестивалі класу «А» в Локарно, де актор Нікола Ночелла отримав приз незалежних швейцарських кінокритиків за найкращу чоловічу роль.

«Ізі» також показали на Бельгійському кінофестивалі в Остенді та Гельсінському міжнародному кінофестивалі. Фільм запрошений до участі у ще 10 кінофестивалях.

 

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі