На кордоні з Волинню затримали групу нелегалів із Пакистану

Джерело: Державна прикордонна служба
  1. Новина відноситься до:

Під час проведення операції «Кордон-2015» прикордонники Луцького загону виявили групу нелегальних мігрантів, які прямували із Республіки Білорусь в Україну.

Інформація про спробу незаконного переміщення мігрантів із Білорусі до прикордонників надійшла завчасно.  Прикордонний патруль на ділянці відповідальності відділу «Самари», на напрямку  між білоруським н. п. Лелікове та українським Оріхове, затримав чотирьох порушників державного кордону, повідомляє Державна прикордонна служба України.

Встановлено, що всі вони прибули із Пакистану. А у незаконній подорожі їм допомагав їхній співвітчизник за винагороду п’ять тисяч доларів за кожного. Чоловіки  1989, 1988, 1994 та 1992 років народження розповіли, що за ці гроші він мав їх доставити до Німеччини, де вони планували покращити умови свого проживання. Крім того, зі слів молодиків стало відомо, що до українсько-білоруського кордону із Пінська вони дісталися на таксі  за 800 доларів США.

Під час огляду у затриманих виявили дев’ять мобільних телефонів, ноутбук та копію протоколу про адміністративне правопорушення, складеного білоруськими правоохоронцями кілька днів тому.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі