На Волині собака покусала школяра

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

Понад 50 тисяч гривень потрібно на лікування школяра з Волині, якого покусав собака.

Про це йшлося під час другого пленарного засідання 36 сесії облради 17 вересня, пише інформаційне агентство «Волинські новини».

Із запитом до голови обласної ради звернувся депутат Роман Карпюк. З його слів, до нього звернувся педагогічний колектив Шклинської загальноосвітньої школи – 22 представники колективу просять посприяти у вирішенні питання матеріальної допомоги багатодітній родині. Нещасний випадок стався з учнем 4-го класу, якого пошматував собака. Стан дитини - важкий, вже зробили першу операцію, наразі школяр перебуває у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні, у відділенні ортопедії у Луцьку.

Згідно з висновками лікарів, дитині після серйозної травми обличчя потрібна пластична хірургія. Громада села зібрала усі можливі кошти на лікування у перші дні після нещасного випадку, проте їх бракує, тому що щодня батьки витрачають приблизно 500 гривень на медичні препарати та процедури, не враховуючи 4000 гривень, витрачених у перші дні лікування. Сім’я перебуває у складних матеріальних умовах, виховуючи чотирьох малолітніх дітей та потребує значних коштів на лікування сина. За допомогою звертаються до депутатів облради. Зі слів лікарів, на лікування потрібно понад 50 тисяч гривень.

Депутати підтримали запит про надання матеріальної допомоги.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі