Як полювали на Поліссі 100 років тому. Фото
Напевно мисливський інстинкт повинен бути в крові багатьох чоловіків, оскільки це одне з найбільш природних і стародавніх їхніх занять. Волинське Полісся здавна було «Меккою» для мисливців.
Полювали тут на турів, зубрів, лосів, оленів, а також тварин з дорогоцінним хутром: білок, куниць, лисів різних типів, бобрів у річках. В туристичних путівниках початку ХХ століття, та пресі не рідко можна зустріти цікаві статті про впольовану здобич в нашому краї, як його тільки заманливо не називали і «Волинська Амазонія» і «Сафарі на Поліссі», все лише ради того, щоб заманити туристів.
Приїжджали сюди мисливці навіть з європейських країн, проте раніше й тваринний світ був набагато багатший ніж зараз. Полювання - це ще і важливий захід, який завжди готували ретельно і заздалегідь. Як правило, все це відбувається на спеціальних угіддях, під охороною з підгодованої дичиною.
Нам вдалось натрапити на фото полювання на Волинському Поліссі в 1930-х роках. Хочемо з вами ними поділитись, тим більше це актуально на початку цьогорічного полювального сезону.
Нагадаємо, сезон полювання на пернату дичину стартував вчора, 12 серпня, о 16.00 год
ТЕКСТ - Тетяна Яцечко-Блаженко, ФОТО - рolona.pl