У Луцьку змагатимуться каратисти

  1. Новина відноситься до:

20 вересня у Луцьку відбудеться Дитячо-юнацька відкрита першість Волинської області з карате.

Організатори повідомляють, що змагання відбудуться у СОК «Адреналін-сіті», що на вулиці Карбишева, 1. Вхід на чемпіонат – вільний.

Урочисте відкриття розпочнеться об 11:30. О 14:00 відбудеться показовий професійний поєдинок за участю провідних спортсменів Волинської області: багаторазового чемпіона України з карате та рукопашного бою Дмитра Щурука і багаторазового чемпіона України з традиційного та контактного карате Василя Бляшука.

Відкрита першість відбудеться за участю восьми команд (80 спортсменів), які розігравши 30 комплектів нагород, отримають медалі та відповідні дипломи.

Організатори змагань: ГО «Волинський союз кікбоксингу та рукопашного бою» (голова Віктор Сирота) та Клуб спортивного карате «Волинь» (голова Валентин Бродович).

Серед почесних гостей змагань президент Всеукраїнських федерацій JKA та IKA, володар сьомого дану Олександр Крисько, президент Федерації контактного карате України, володар п’ятого дану Олександр Семенюк, директор Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Авраменко.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі