Деякі польські тролейбуси, закуплені ЛПЕ, жодного разу не їздили містом

Джерело: Волинські Новини

П’ята частина старих тролейбусів, які купили в Польщі для Луцького підприємства електротранспорту, не працюють. Більше того, водії ЛПЕ розповідають, що окремі машини взагалі ніколи не виїжджали на маршрут.

Водій ЛПЕ Анатолій Вакулюк працює на міському транспорті вже 27 років. За час його роботи на підприємстві змінився не один керівник. Втім, розповідає Анатолій Вакулюк, з приходом Ігоря Грицюка ЛПЕ почало занепадати ще більше, а люди масово звільняються. Чоловік каже, що втомився мовчки дивитися на самочинство керівника та нищення комунального підприємство, тому вирішив розповісти про ситуацію із середини.

«Те, що робить Грицюк і як він керує – просто немає слів й терпіння. Перше, що нас як водіїв дивує, це політика щодо польських тролейбусів. От уявіть, їх купили 25 штук і 5 машин не їздять. А ті, які на ходу, то на морозі глухнуть. Накупили такого старого лахміття, що, наприклад, тролейбус № 228 місяць варили й зробили тільки передню частину машини, а ще потрібно серединку варити й кінець тролейбуса. Тому їх і привозять такими обклеєними рекламою, щоб не було видно, які вони гнилі й діряві. А машина № 233 взагалі ніколи не їздила в Луцьку, цей тролейбус жодного разу на маршрут не виходив. То постає питання, навіщо їх купувати й хто на цьому наживається?! Натомість, мою стару машину ЗІУ №115 продали у Польщу й вона там досі їздить, як ретро-машина. Зауважу, що тролейбус продали після капітального ремонту й він був у значно кращому стані, ніж польські, які нам дають зараз», - розповідає Анатолій Вакулюк.

ЧИТАТИ ЩЕ: «ПОЛІТИЧНА СТРАТЕГІЯ» ЩЕ ДИРЕКТОРА ЛПЕ ІГОРЯ ГРИЦЮКА

Та додає, що з приходом директора Ігоря Грицюка багато водіїв звільнилися.

«Ще торік нас було 113 водіїв, зараз лишилося близько 90 осіб. Частина в Київ поїхала, хтось в Польщу на роботу збирається. Цьому процесу є дві причини: залякування колективузвільнення неугодних та політика щодо виплати зарплатні. У нас зараз найнижча зарплата водіїв тролейбусів по Україні, а в директора найбільша й перевищує нашу в 4 рази. Такого ніколи й ніде не було. От я водій з першим класом маю зарплату 4 тисячі, а Ігор Грицюк понад 17 тисяч гривень. Натомість в Києві наші водії отримують 11.2 тисячі гривень, кондуктор 7-8 тисяч гривень, а директор має біля 10 тисяч гривень. Це просто «бардак», - обурюється водій ЛПЕ.

Нагадаємо, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, депутати міськради рекомендували звільнити Ігоря Грицюка за зловживання та численні претензії до його роботи й Міністерство інфраструктури погодило це. Втім, депутат міської ради Алла Надточій на інтернет-сторінках опублікувала сумнівний документ нібито про скасування у міністерстві рішення щодо звільнення Грицюка. Але цей документ без дати і без вихідного номера.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі