«Укрзалізниця» запустила мобільний додаток для купівлі квитків

Джерело: Інформаційне агентство Волинські Новини
  1. Новина відноситься до:

«Укрзалізниця» впровадила мобільний додаток для придбання квитків онлайн під операційну систему Android. Додаток вже доступний в Google Play. Незабаром обіцяють випустити і версію для iOS.

Випущений Android-додаток дозволяє купувати квитки і повертати їх до відправлення поїзда. Наразі він доступний трьома мовами: українською, англійською та російською. Технічна підтримка здійснюється по телефону, email та Skype. В цілому, його функціональність повністю відповідає офіційному веб-сайту «Укрзалізниці».

Проблем з роботою додатку наразі виявити не вдалося. Хоча, не зовсім зрозуміло, навіщо для входу в свій обліковий запис він запитує доступ до контактів. Окрім цього, в Google Play користувачі скаржаться на відсутність автозаповнення ПІБ при купівлі квитка.

За даними системи електронних закупівель ProZorro, тендер на розробку мобільного додатку був проведений восени минулого року. З пропозицією в 230 тисяч гривень (191 666 без ПДВ) перемогла компанія «Універсальні інформаційні технології». При цьому, спочатку роботи були оцінені в 260 тисяч гривень.

Згідно умов договору, підрядник виконував роботи в два етапи: перший включав в себе розробку мобільної версії поточного сайту, другий - розробку безпосередньо мобільних додатків. За мобільну версію «УнІТ» належало 76 666 гривень (без ПДВ), а за додатки - 115 тисяч гривень (без ПДВ).

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі