Луцькі волейболістки мають нового капітана

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

Останнє місце на другому товариському турнірі, присвяченому пам’яті ректора Тернопільського національного економічного університету, віце-президента ФВУ професора Сергія Юрія, зайняла луцька волейбольна команда «Континіум-Волинь-Університет».

Усі три гри лучанки програли, не взявши жодної партії, повідомляє інформаційне агентство «Волинські новини».

Першого дня підопічні Богуслава Галицького були розгромлені місцевою «Галичанкою». У наступному матчі волинянки намагалися дати бій чинному чемпіону Білорусі, та марно. Найкраще луцький «Континіум» виступив у зустрічі з віце-чемпіоном минулорічної Суперліги – ВК «Сєвєродончанка».

«Континіум-Волинь-Університет» - «Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов» – 0:3 (12:25, 11:25, 21:25)

«Континіум-Волинь-Університет» - «Перлина Полісся» – 0:3 (18:25, 21:25, 20:25)

«Сєвєродончанка» - «Континіум-Волинь-Університет» - 3:0 (25:16,25:21, 25:22)

За підсумками трьохденних змагань команда з Сєвєродонецька виборола «золото» турніру. Другими стали місцеві дівчата, а «бронза» дісталася білоруським гостям.

Невдалий виступ своїх підопічних Богуслав Галицький пояснює втратою трьох гравців у міжсезонні. Нагадаємо. Влітку команду покинули Анна СтепанюкЮлія Молодцова та капітан Анна Житовоз.

«Ми розуміли, що без цих виконавців нам буде важко грати. В деяких моментах у нас не складалася гра. Але якщо забрати з будь-якої команди половину основи, вона теж розсиплеться, - пояснив Галицький. – Та у нас є хороша зміна. У нас молода команда і молодий капітан. Вони матимуть достатньо ігрової практики в найкращому чемпіонаті країни, щоб зростити як гравці».

Зазначимо, новим капітаном волинянок стала зв’язка Олена Рудик. Богуслав Галицький запевнив, що цьогоріч це звання буде перехідним, і кожен гравець зможе спробувати себе у цій ролі.

Після тернопільського турніру ВК «Континіум-Волинь-Університет» відправився на тренувальні збори на Світязь.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі