Рада «дала добро» на реконструкцію доріг трьох областей, серед них - Волинь

Джерело: 5 канал
  1. Новина відноситься до:

Верховна Рада України затвердила зміни до бюджету щодо реконструкції доріг державного значення в Одеській, Волинській і Львівській областях.

За відповідний законопроект 3 вересня на пленарному засіданні парламенту проголосували 234 народні депутати, повідомляє «5 канал».

Проект закону передбачає внесення зміни до бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській областях з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення. 

Нагадаємо, нещодавно міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський заявив, що на дороги в Україні виділені кошти, яких не вистачає навіть на «ямковий ремонт». 

«Виділено було 1,7 млрд грн на експлуатацію всіх доріг, що підпадають під «Укравтодор». На сьогодні витрачено 1,2 млрд. Для того, щоб зрозуміти, що це означає, це менше ніж 10% від того, що необхідно для того, щоб зробити ямковий ремонт. Тобто виділили грошей, яких не вистачає навіть на ямковий ремонт так званий. Тобто кардинальну зміну якусь було важко зробити», - зазначив міністр.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі