Охочих стати полісменами тестують на витривалість

Джерело: УМВС України у Волинській області
  1. Новина відноситься до:

У Луцьку стартував наступний етап відбору у патрульну поліцію: на третьому етапі претенденти в новостворену службу проходять випробовування на фізичну витривалість.

Ті учасники, які вже пройшли тестування на перевірку загального рівня знань, проходять випробування на визначення рівня фізичної підготовки. Тож другого вересня перші 430 кандидатів у полісмени вже продемонстрували свої фізичні можливості, повідомляє прес-служба УМВС України у Волинсьій області.

Для прийому нормативів запросили незалежну комісію із складу співробітників інституту фізичної культури та здоров’я Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Запрошені екзаменатори слідкують за правильністю виконання нормативів майбутніми полісменами та фіксують їх результати.

«Для зручності та швидкого проходження відбору конкурсантів на «іспит ізфізо» запрошували по 80 чоловік одночасно у складі кількох груп. Спочатку фізичну витривалість демонстрували дівчата, згодом – хлопці», – зазначив голова незалежної комісії Василь Пантік, доцент кафедри здоров’я та фізичної культури.

Третій етап відбору претендентів передбачає здачу загальних нормативів із фізичної підготовки: для усіх кандидатів – біг на 100 й 1000 метрів, підтягування на перекладені передбачено для хлопців, для дівчат – віджимання.

За словами організаторів, тут діє олімпійський девіз «Швидше, вище, сильніше!». За остаточними результатами кращі з кращих надалі продовжать боротьбу за місце у патрульній поліції. Тож попереду в них нові випробування – медичний огляд, психодіагностичний тест, і насамкінець, індивідуальна співбесіда.

 

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі