У Луцьку створили альтернативний логотип міста

Джерело: Конкурент
  1. Новина відноситься до:

Одна з рекламних агенцій розробила концепцію бренду Луцька, включно з логотипом, яку, після обговорення з лучанами, планують запровадити у місті.

Ініціатором розроблення "нового обличчя" Луцька є місцевий спеціаліст з маркетингу та реклами, начальник відділу маркетингу компанії Modern-Expo Group Микола Жичук.

13 грудня він презентував демонстраційну версію брендбуку обласного центру Волині, і анонсував публічне обговорення цього проекту.

Так, зокрема, ініціатори оприлюднять звернення до міської влади на сайті системи електронних петицій 14 грудня. Там же ж можна буде ознайомитися з демонстраційною версією брендбуку.

Спеціаліст з маркетингу розкритикував логотип та слоган Луцька, який розробили у 2012.

"Мене не влаштовує те, що є зараз. Хотів би на вищому рівні позиціонувати наше місто. Тут є багато такого, що необхідно показувати", – розповідає Микола Жичук.

"В мене велика претензія до слогану "Луцьк – приємне відкриття". Він ні про що. До цього потрібно підходити більш серйозно, працювати з різними аудиторіями і вирішувати, що ми хочемо далі розвивати", – додає спеціаліст з маркетингу.

Експерт зауважує, що логотип – це лише вершина айсбергу. Потенційну привабливість міста для туристів чи іноземних капіталовкладень створює бренд, який є значно ширшим поняттям.

 

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі