У Луцьку презентували історії випадкових перехожих

 

Відомий український блогер, письменник та мандрівник Богдан Логвиненко розповідав лучанам історії випадкових людей, яких він зустрічав у світі. Презентація нової книги автора «Перехожі. Південно-Східна Азія» відбулася у Луцьку днями, - йдеться у сюжеті Громадського Волинь. 

Організатором заходу стало мистецьке об’єднання «стендаЛь». Кілька десятків охочих послухати розповіді Богдана зібралися у невеликій кімнатці, що створювало невимушену атмосферу живого спілкування. Мова спочатку пішла про книгу. Автор розповів, як саме з’явилась ідея «Перехожих».

«Перехожі – це була серія записів у Фейсбуці. І почалося це півтора роки тому, в березні 2015 року з подорожі з Києва в Лісабон», – ділиться автор.

За його словами, саме з незнайомцями, яких ми, можливо, бачимо востаннє в житті, і зав’язуються випадкові розмови з випадковими життєвими історіями.

На думку Богдана, незнайомцеві легше відкритися, бо нема імовірності, що ви ще десь зустрінетеся, і що історія зможе мати продовження.

На презентації також говорили про подорожі. Богдан розказував цікаві факти, які йому вдалося дізнатися під час своїх мандрів. Так, наприклад, в Індонезії нема прізвищ. Натомість, громадяни можуть мати по кілька імен. Свого часу популярним було ім’я Андрій Шевченко.

Богдан Логвиненко каже, що буде продовження книги. У нього є ще багато випадкових історій, які чекають на своїх читачів.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі