У Луцьку - презентація книжок Олега Криштопи

Книгарня “Є” запрошує на зустріч із журналістом та прозаїком Олегом Криштопою, який сьогодні презентує дві книжки: «Україна: масштаб 1:1» і «Ліхіє дев’яності: Станіславський феномен». Початок – о 18:30. Модеруватиме зустріч редактор книжок Дмитро Козак, - повідомили у книгарні.

Олег Криштопа — прозаїк, есеїст і журналіст, співавтор проекту журналістських розслідувань «Закрита зона» та телепроекту «Машина часу» на П’ятому каналі, один з небагатьох, хто в Україні послідовно і фахово займається літературою факту. 2013 року посів перше місце на конкурсі художнього репортажу «Самовидець», після чого, поглибивши початковий матеріал, видав книжку «Україна: масштаб 1:1». У ній автор намагається відповісти на болісні запитання про те, яку роль відіграє національне в житті людини? Як вона пов’язана з державою, у якій мешкає, навіть якщо держава — відносно молода й нестабільна? Об’їздивши різноманітні закутки України — Галичину, Полісся, Схід, Крим, — Олег Криштопа створив її багатоликий, мінливий портрет, який потребує детального вивчення і проговорення.

У наступній книжці автор зосередив увагу на особливостях тривання 90-х років в Івано-Франківську: на зародженні та становленні відомого «станіславського феномену», на процесах медіа- та державотворення, на знакових місцях і, що цікавіше, на диваках тих років. Утім, «Ліхіє дев’яності» Криштопи — це ще й оповідь про типові ситуації, мислення й настрої, притаманні усьому періодові, незалежно від географії.

Адреса книгарні «Є»: вул. Лесі Українки, 30.

Тел.: (0332) 72-43-76.

Вхід вільний.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі