Проїзд у маршрутках Луцька може подорожчати до 4 гривень

Джерело: Інформаційне агентство Волинські Новини
  1. Новина відноситься до:

У Луцьку перевізники наполягають на підвищенні ціни на проїзд у маршрутних автобусах до 4 гривень.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту 25 листопада.

Заступник міського голови Сергій Григоренко повідомив, що перевізники наполегливо проштовхують питання про підняття вартості проїзду у луцьких маршрутках. Так, дехто з перевізників змушений довозити на роботу водіїв з Млинівського району Рівненської області, оскільки у Луцьку складно знайти досвідчених водіїв (вони працюють переважно в Польщі). Як запевняють самі підприємці, ціна проїзду у 3 гривні не задовольняє їх, оскільки автобуси вже досягли віку 7-9 років, а оновити автобусний парк за зароблені кошти, зі слів підприємців, неможливо. Водночас, посадовець визнав, що підвищення ціни проїзду буде суттєвим для лучан.

Наразі перевізники наполягають, аби в грудні провели круглий стіл, де вони озвучать свої побоювання та побажання. Натомість підняти ціну до 4 гривень підприємці просять якнайшвидше.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі