Беломоїна – 14-та на елітному Кубку світу

1. Новина відноситься до:

Луцька велогонщиця класу маутенбайк Яна Беломоїна на Кубку світу за підсумками шести етапів зайняла 14-те місце в класі «Еліта жінки». Минулоріч Яна була першою, але в юніорській категорії.

На останньому етапі в італійському Валь-ді-Соле лучанка фінішувала 12-ою, відставши від лідера датчанки Аніки Лангвад (1:30:56) на 3 хвилини 30 секунд. «Срібло» завоювала швейцарка Йоланда Нефф, а третьою фінішувала росіянка Ірина Калентьєва.

За підсумками шести етапів Кубка світу Беломоїна перебуває на 14 сходинці з 483 очками у своєму активі. Найвищу дев’яту сходинку спортсменка посіла на п’ятому етапі в американському Віндхемі.

«Цьогорічний Кубок став для мене важким випробуванням, адже у 2014 я виступала у категорії U-23. В еліті дуже велика конкуренція. Та з кожним етапом я набирала форми, і як результат – займала вищі місця. Зараз я приїхала в чудову країну Андорру, де відбудеться Чемпіонат світу, до якого я посилено готуюсь».

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.