Санаторій «Лісова пісня» перевірять

Джерело: Інформаційне агентство Волинські Новини
  1. Новина відноситься до:

Робоча група з питань використання майна спільної власності з числа працівників апарату Волинської обласної ради перевірить звернення громадян щодо проблемних питань у комунальній власності.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією сьогодні, 22 листопада.

Депутати вирішили направити перевірки робочої групи до Нововолинського ліцею-інтернату та санаторію «Лісова пісня». Робоча група була створена у травні цього року розпорядженням голови обласної ради Ігоря Палиці з числа працівників апарату ради – начальників юридичного відділу, відділу управління комунальним майном, управління фінансів та бюджету тощо.

Нагадаємо, в Нововолинському ліцеї-інтернаті – конфлікт між директором та звільненим головним бухгалтером. Зокрема, колишній головний бухгалтер - Наталія Гергель виграла суди, відповідно до рішення яких, її звільнили незаконно. Крім того, вона поновилася на роботі через суд і їй мають виплатити матеріальну шкоду з коштів закладу.

Натомість директор закладу Юрій Лазаренко вважає, що він звільнив бухгалтера законно, бо, з його слів, вона не проконтролювала роботу своїх підлеглих, не проводився облік матеріальних цінностей і ще в її роботі була низка порушень.

Також під час комісії з’ясувалося, що є претензії і до роботи керівника санаторію «Лісова пісня». Тож депутати проголосували за те, щоб робоча комісія обласної ради перевірила ці два заклади.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі