У Горохові «сміттєвих» порушників фіксуватимуть на фото та відео

Джерело: Район.Горохів
  1. Новина відноситься до:

Мешканці Горохова не хочуть укладати договори на вивіз сміття і в місті утворюються стихійні сміттєзвалища. Договори уклали лише 50% мешканців. Інша частина громадян засмічує місто.

Щоб вирішити це питання у Горохівській міській раді створили робочу групу, яка працює над проблемою стихійних сміттєзвалищ. Про це йшлося під час громадської ради при Горохівській РДА, - пише Район.Горохів.

Зокрема, під час засідання було наголошено, що проблема стихійних сміттєзвалищ у Горохові дуже гостра.

«В соснині утворилися сміттєзвалище. Парк також. Серед білого дня вчителька вивозить тачку зі сміттям», - зауважила учасниця заходу.

Також на громадській раді йшлося, що люди не хочуть заключати договори на вивіз сміття з місцевим підприємством «Еталон». Навіть один з членів громадської ради відмовляється від цього, стверджуючи, що у нього немає сміття.

Члени ради вважають, що порушників, які викидають сміття на вулицю, потрібно штрафувати. Була навіть пропозиція зробити місячник «Чисте місто», в рамках якого залучити підприємців, які виділять гроші. Потім попросити студентів, щоб вони на телефон зняли, як люди викидають сміття і вже тоді ловити порушників та штрафувати.

Запропонували також розробити анкети, в яких опитати людей, де вони дівають своє сміття і таким чином визначити порушників. Хотіли залучити і депутатів, які взяли б на себе обов’язок провести виховну роботу з людьми.

Голова ради Людмила Бондар запропонувала дати оголошення в «Горохівському віснику».

Зокрема, громадська рада запропонувала пройти по кожному домогосподарству Горохова представникам «Еталону», міської ради, та муніципальної поліції і провести роз’яснювальну роботу. Другий етап – це фіксувати порушення на фото та відео. Кінцевий етап – штрафування недобросовісних громадян. Звернення з відповідними ініціативами запропонували направити меру.

 

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі