З вересня почнуть працювати радники з питань переселенців

Джерело: Радіо Свобода
  1. Новина відноситься до:

Радники з питань переселенців почнуть роботу з першого вересня.

Про це повідомив начальник управління організації соціального захисту постраждалих у результаті надзвичайних ситуацій Міністерства соціальної політики Сергій Марущенко, інформує Радіо Свобода.

За його словами, програма радників з питань вимушених переселенців передбачає роботу 27 радників, 25 з яких будуть працювати на регіональному рівні, а двоє на центральному рівні. 

Марущенко зазначає, що радники стануть «містком» між переселенцями і Міністерством соціальної політики, головною метою програми є забезпечення швидкого обміну інформацією щодо проблем переселенців і шляхи їхнього вирішення. 

За два тижні конкурсу Міністерство соціальної політики отримало понад 120 резюме від кандидатів на посаду радника, додав він. 

Програма радників з питань внутрішньо переміщених осіб заснована Міністерством соціальної політики України, громадською ініціативою Крим SOS та міжнародною організацією Stabilization Support Services за підтримки уряду Великобританії.

За даними Міністерства соціальної політики України, в Україні наразі зареєстрували 1 449 245 переселенців із Донбасу та Криму. 

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі