Наймоторошніші місця планети, від яких кров холоне у венах. ФОТО

Джерело: канал 24

Дивлячись на ці фото інколи можна подумати, що це декорації з фільмів жаху. Однак, все це – реальні місця, створені матінкою-природою, чи самими людьми, - передає канал 24.

Острів покинутих ляльок, Мексика

Дуже моторошний острів у Мексиці здебільшого "населений" старими, страшними ляльками. Відомо, що в 1950 році ляльок із сміттєвих кошиків почав збирати і розвішувати якийсь відлюдник Хуліан Сантана Баррера. Таким чином він вирішив заспокоїти душу потонула поблизу дівчинка.

Каплиця кісток, Португалія

Португальську капелу побудували ченці-францисканти у XVI столітті. Тут зберігаються кістки і черепи п'яти тисяч ченців. На даху каплиці написана фраза Melior est die mortis die nativitatis ( Краще день смерті, ніж день народження).

Ліс самогубців, Японія

Це неофіційна назва лісу Аокігахара Дзюкай. Він відомий тим, що тут дуже часто вчиняють самогубства. При вході в ліс стоїть надпис: "Ваше життя є безцінним даром від ваших батьків. Подумайте про них і про вашу сім'ю. Ви не повинні страждати поодинці".

Катакомби в Парижі, Франція

Дуже моторошні катакомби та печери під Парижем. З кінця XVIII століття там закладено останки майже 6 мільйонів осіб.

Магічний ринок Акодессева, Того

Ринок на якому торгують різними предметами та травами для чаклунських ритуалів. Тут можна придбати черепи великої рогатої худоби, висушені голови мавп, буйволів і леопардів тощо.

Гора хрестів, Литва

Це пагорб, на якому встановлено близько 50 тисяч хрестів. До речі, це не кладовище. Є повір'я, що тому, хто залишить на Горі хрест, буде супроводжувати удача.

Поховання Кабая, Філіппіни

Тут поховані знамениті вогняні мумії Кабая. Вони датуються 1200-1500 роками нашої ери.

Кладовище Чаучілла, Перу

Цвинтар розкопали у 20-ті роки ХХ століття. За словами дослідників, на кладовищі знайдено тіла, яким близько 700 років, а останні поховання тут проводилися в IX столітті.

Зміїний острів, Бразилія

Кеймада-Гранді – один з найнебезпечніших островів на планеті. На одному квадратному метрі острова живуть до шести змій. Їхня отрута діє моментально. Влада Бразилії ухвалила повну заборону відвідувати острів для будь-якого.

Висячі труни Сагада, Філіппіни

Тут можна побачити незвичайні похоронні споруди з трун, розміщених на скелях. Серед корінного населення існує повір'я, що, чим вище буде поховано тіло померлого, тим його душа буде ближче до небес.

Чорнобиль, Україна

26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталася найбільша в історії світу аварія. Катастрофа призвела до страшних людських жертв. Місцеві в паніці покидали небезпечне місце. Зараз Чорнобиль, як капсула часу, що законсервувала радянське місто наприкінці існування союзу.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі