До Луцька з новим проектом приїде Юрій Андрухович

  1. Новина відноситься до:

Український письменник Юрій Андрухович з польським гуртом Karbido представлять у Луцьку свій новий літературно-музичний проект «Atlas Estremo».

Концерт відбудеться 10 вересня, о 19:00, у Палаці культури міста (вул. Богдана Хмельницького, 1), повідомляють орназіатори.

Цим заходом  мисцецьке об’єднання «стендаЛь» відкриє новий літературно-музичний сезон.

«Проект «Atlas Estremo» - звукова експресія простих музичних форм. Енергія одиничних нот і виконання «тут і зараз» набуває форми чистої  імпровізації з джазово-панковим характером. Юрій Андрухович підтримує цю гру, виокремлюючи з власної прози слова й речення на кшталт поетичного колажу. «Atlas Estremo» — це спроба досягти межі власних вигадок і досвідів, де повсякденні схеми і звички гинуть, а виявляється нове», - йдеться у повідомленні.

Квитки з'являться у продажу 31 серпня. Їх можна буде придбати за адресами:

  • кав'ярня «Кофеїн» (вул. Винниченка, 12) 
  • каса Волинської обласної філармонії на Театральному Майдані
  • книгарня «Освіта» (пр. Волі, 8)
  • книгарня Волинської обласної друкарні (пр. Волі, 27).

Довідка: 095 031 32 80, 097 876 42 15.

Проект відбувається за підтримки Польського Інституту в Києві. Дофінансовано з коштів Міністерства культури і національної спадщини Республіки Польща.

Гурт Karbido і Юрій Андрухович співпрацюють з 2005 року. Протягом десяти років цієї співпраці в Польщі і Україні були створені альбоми «Самогон» (2005), «Цинамон» з додатком «Індія» (2009) і «Абсент» (2013). Разом з АртПолем вони здійснили чотири великі гастрольні тури Україною, відвідавши найбільші міста і фестивалі, на їх рахунку численні подорожі на найважливіші літературні події в Польщі, Чехії і Німеччині.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі