Волинянин за піввіку написав 35 книг
Професор з Волині Ігор Павлюк написав 35 книжок за неповні піввіку життя, - інформує Вісник і К.
Вихідець Рожищенського району, науковець, письменник, професор Ігор Павлюк 13 вересня в Луцьку представив свою нову книжку. Це вже 35-а за ліком друкована робота, написана і видана автором. А ще були понад 500 поодиноких публікацій в пресі та наукових збірках. І це все за неповні 50 літ життя.
Нова книжка Ігоря Павлюка – роман «Вирощування алмазів». Хоч написаний він майже 20 літ тому, проте окремо виданий лише зараз. Серія презентацій відомого волинянина вже розпочалася у Львові, де проживає з сім’єю сам митець, а продовжилася в Луцьку. Народний депутат України попереднього скликання Володимир Карпук представив автора і саму книжку, яку вже встиг прочитати.
«Вирощування алмазів» – глибока психологічна розповідь про людські душі і вартість того, що ми робимо в житті. Написане було актуальним під час створення книжки і особливо гостро сприймається читачами нині. Недаремно Ігореві Павлюку ставили численні запитання місцеві автори, громадські й політичні діячі, журналісти, студенти, котрих зібралося на презентацію книжки кілька десятків.