Легендарній «Лісовій пісні» цьогоріч виповнюється 105 років

Джерело: Інформаційне агентство Волинські Новини
  1. Новина відноситься до:

Цьогоріч виповнюється 105 років з часу написання Лесею Українкою драми-феєрії “Лісова пісня”. Поціновувачів таланту відомої поетеси 6-7 серпня запрошують на поетично-мистецьке свято «Лісова пісня». Про це повідомляє Волинська обласна організація Національної спілки письменників України.

На 15-ий фестиваль «Лісова пісня» завітають директор Будинку письменника Національної спілки письменників України Олександр Гордон, відома письменниця, яка нині мешкає в Болгарії, Анна Багряна, поети Віктор Бойко(Харків), Василь Кузан (Закарпаття), Тетяна П’янкова (Івано-Франківськ), голова Рівненської організації НСПУ Ірина Баковецька та її заступник Валентина Люліч, волинські літератори.

Заходи розпочнуться 6 серпня покладанням квітів до погруддя поетеси в Колодяжному Ковельського району та до пам’ятника поетесі в Ковелі. Гості відвідають Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки, візьмуть участь у традиційній мистецькій годині в «сірому» будиночку Косачів. Того ж дня в Ковельській центральній районній бібліотеці відбудеться зустріч гостей свята з творчою інтелігенцією міста й району.

7 серпня о 12.00 годині в урочищі Нечимному за Скулином, на лісовій галявині відбудеться традиційне мистецьке дійство. У його програмі – виставки-продажі книжок і виробів традиційних народних ремесел Ковельського району, інформує управління культури облдержадміністрації.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі