У Луцьку покажуть фільм «Острів» про Миколу Голованя

Джерело: Таблоїд Волині
  1. Новина відноситься до:

 

Вже з 22-го липня лучани зможуть три вечори поспіль безкоштовно дивитись кращі зразки сучасної Польської та Української документалістики, відвідавши фестиваль Lampa.doc, що відбудеться на території Замку Любарта. Початок дійства о 20.30. Під час кіноперегляду відбудеться прем'єра фільму «Острів» про Миколу Голованя.

«Для мене Lampa.doc дуже особистий і особливий проект... Що вже казати про покази у Луцьку. Адже, це перші кроки фестивалю, де відбудеться офіційна луцька прем’єра мого фільму «Острів» про Луцького Гауді – скульптора Миколу Голованя, який напевно буде на показі – тож це подвійні хвилювання» – говорить організаторка фестивалю, режисерка Наталя Красильникова.

Наталя Красильникова – випускниця кіношколи Анджея Вайди (Варшава) та Київського Національного Уківерситету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого. Авторка та режисерка 7 короткометражних документальних фільмів, з яких 3 постали у копродукції з Польщею.

Перший Фестиваль документального кіно просто неба Lampa.doc проходитиме у трьох містах України. Стартує Lampa у Луцьку (22-24 липня), а пізніше поїде до Умані (5-7 серпня), та на острів Хортиця, Запоріжжя (26-28 серпня).

Покази відбуватимуться на території історичних місць й унікальних природних ландшафтів України: у Луцьку на території Замку Любарта, в Умані фестиваль прийматиме Василіанський монастир XVIII століття, а третім місцем проведення стане найбільший острів на Дніпрі, осередок українського козацтва – острів Хортиця.

«Наша мета – зруйнувати міф про документальну пропаганду, про повчальні лекції з екрану. Lampa.doc хоче і буде популяризувати сучасну документалістику – цікаву, справжню, відверту, смішну та покаже найкращі фільми просто неба в наймальовничіших містах країни. У програмі фестивалю 10 документальних фільмів виробництва Польщі та України 2013-2016 років. Станьте поціновувачами документального кіно, яке здобуло нагороди у Латинській Америці («Суперблок»), зібрало більше 30 відзнак у Європі («Кінець світу», «Равлики»), тріумфувало в Північній Америці (номінант на «Оскар» – «Йоанна»), було показано у Китаї та Новій Зеландії («Острів») та ще 5 не менш цікавих фільмів про сьогодення», – рекламують організатори.

Фестиваль проходитиме за адресою: Луцьк, вулиця Кафедральна, 1а. Усі покази фестивалю – безкоштовні. Вхідний квиток на територію замку сплачується окремо і становить 10 гривень.


Докладніше з програмою фестивалю можна ознайомитись на офіційній сторінці в Фейсбуці.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі