Волонтери міжнародної організації презентували лучанам свої звичаї. ФОТО

Джерело: Таблоїд Волині

У Луцьку волонтери міжнародної організації AIESEC розповідали та презентували свої національні звичаї, танці, одяг.

Захід «Зустріч культур» відбувся у неділю, 17 липня, на території креативного простору «Озерний вітер», - повідомляє Таблоїд Волині.

Волонтери Ебделгамид Юніс, Мохаммад Адель, Усама Айман Соліман з Єгипту, Егсен Килич іІуп Мірас Сарігул з Туреччини, Веджайн Бен Шаабан з Тунісу і Еллісон Стоунер зі США знайомили волинську молодь із життям у своїх рідних країнах. Кожен із учасників підготував презентацію із танцями, співами та активностями для молодих людей.

Нагадаємо, що в Україні діє програма «Відкритий світ» у рамках якої на Волинь завітало чимало молодих іноземних гостей, які, власне, допомагають українцям у вивченні англійської мови та розуміння їхнього культурного багажу.

Захід організував Молодіжний центр Волині для поширення ідеї мультикультурності. Відповідно до інформації із енциклопедії, мультикультуралізм — явище суспільного життя, яке полягає в співіснуванні у рамках одного суспільства багатьох культур. Також цим словом називають філософський світогляд і теорію, які стверджують, що наявність у суспільстві багатьох культур — це природній стан суспільного життя і до нього треба ставитись відповідно.

Зі слів волонтера Корпусу миру США Елісон Стоунер, іноземні гості і надалі планують реалізовувати подібні проекти для пропагування різноманіття та мультикультурності у Луцьку.Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі