Розшукують усі стихійні захоронення жертв Волинської трагедії

Джерело: http://catholic.volyn.ua/
  1. Новина відноситься до:

В області хочуть віднайти всі місця захоронення жертв Волинської трагедії.

Ординарій Луцької дієцезії єпископ Віталій Скомаровський звернувся до предстоятелів церков та релігійних організацій Волинської області з нагоди наближення пам’ятної дати – 73 роковин Волинської трагедії.

Усіх волинян, кому відомі місця стихійних захоронень жертв трагедії Віталій Скомаровський закликав повідомляти свого настоятеля.

Звернення єпископа до Предстоятелів Церков та Релігійних організацій опубліковане 15 червня 2016 рок на офіційному сайті Луцької дієцезії Римсько-католицької церкви.

Звернення

Його Преосвященства Єпископа Віталія Скомаровського, Ординарія Луцької дієцезії, до Предстоятелів Церков та Релігійних організацій Волинської області

Високопреосвященні Владики, Всечесні Отці, Дорогі Брати,

З наближенням чергової пам’ятної дати – 73-іх роковин Волинської трагедії, прагнучи гідно вшанувати всі жертви тих сумних подій, зокрема для польського і українського народів, та благаючи Бога, щоб ці народи зробили з історії правильні висновки – на користь християнської любові та добросусідського співіснування в подальшому, виступаємо з ініціативою відшукати на теренах Волинської області всі місця захоронення жертв тих подій, котрі не мали належного поховання, щоби виконати цей останній обов’язок щодо них.

Напевно на наших землях існує ще чимало стихійних захоронень. Тому звертаюся до Вас із проханням, якщо хтось з Ваших парафіян володіє інформацією про такі захоронення, нехай ця особа повідомить про це свого настоятеля.

Нашим християнським обов’язком є подбати про те, щоб загиблі наші брати і сестри, тіла яких у поспіху чи недбало присипано землею, були належним чином поховані на кладовищах. Віддаючи шану кожній жертві тих ганебних подій нашої спільної історії, ми тільки так зможемо сприяти примиренню, загоєнню давніх ран та побудові добрих відносин.

З побажанням Божого благословення,

Єпископ Віталій Скомаровський

Луцьк, 15 червня 2016 року.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі