Визначили найшвидшу школу Луцька

Джерело: Інформаційне агентство Волинські Новини

Школярі Луцька командною естафетою відкрили Міжнародні змагання на «Авангарді». Призові місця розділили між собою ЗОШ № 26, 21 і 25. Про це повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини.

Після церемонії відкриття Міжнародної матчевої зустрічі з легкої атлетики, першими на бігову доріжку стали луцькі школярі, які змагалися під час естафети «Найшвидша школа Луцька».

Так, найшвидшими стали учні ЗОШ № 25. Друге місце посіли школярі з ЗОШ № 21 й третє призове місце посіли учні з ЗОШ № 26.

Серед переможців - учень 9-Б класу ЗОШ № 25 Назар Захарусь. Хлопець каже, що любить біг й тренується 3-4 рази на тиждень.

«Сьогодні ми перемогли. Тут приємно бігати. Я бував на змаганнях в Рівному, Львові, але в Луцьку значно краща бігова доріжка. Мені подобається легка атлетика. Спорт загартовує», - наголосив переможець естафети.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, президент Федерації легкої атлетики Волині Володимир Рудюк, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцулнагородили переможців змагань медалямиОкрім того, спортсмени отримали подарунки від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.