На проспекті Відродження пропонують створити сквер

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

Надати зеленій зоні, що поблизу навчально-методичного центру профспілок по проспекту Відродження, пропонували члени бюджетної комісії міськради.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 29 березня, пише Інформаційне агентство Волинські Новини. 

Директор навчально-методичного центру профспілок Волинської області Галина Даниленко просила звільнити з 1 квітня від сплати земельного податку у розмірі 75% від суми нарахованого земельного податку вказаний центр (земельна ділянка по проспекту Відродження, 24 площею 1,389 гектара). Вона розповіла, що паркову зону створили власними зусиллями працівники центру, привезли туди 3 тисячі дерев, чистять річку Сапалаївку та обрізають дерева за власні кошти. У закладі працюють 52 особи, отримуючи переважно мінімальну заробітну плату.

Голова комісії Павло Данильчук зауважив, що логічніше було б передати зелену зону на баланс КП «Парки та сквери міста Луцька» та підготувати проект рішення про надання ділянці статусу скверу.

Таку пропозицію не підтримала Галина Денисенко, яка запевнил, що парк доглядали та доглядатимуть працівники центру. Наразі документом, відповідно до якого заклад користується ділянкою, є акт постійного користування.

На те, що міськрада не повинна за рахунок коштів міського бюджету надавати усім преференції, звернув увагу член комісії Тарас Шляхтич. Так, наразі пільги вирішили надавати лише тим формуванням, які підтримують обороноздатність держави. З його слів, передача ділянки на баланс КП «Парки та сквери міста Луцька» не позбавить працівників центру можливості доглядати за сквером. Депутат Сергій Була зазначив, що надання ділянці юридичного статусу скверу убезпечить її у майбутньому від неконтрольованої забудови.

Після тривалої дискусії члени комісії рекомендували звільнити Навчально-методичний центр профспілок Волинської області від сплати земельного податку у розмірі 75% від суми терміном на три місяці.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі