Зупинки вздовж траси Луцьк-Львів освітлять

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

У рамках проекту реконструкції автошляху Луцьк-Львів планують забезпечити зовнішнє освітлення у межах усіх населених пунктів вздовж автодороги.

Про це йшлося під час інспектування будівництва автошляху Луцьк-Львів на теренах Горохівського району 23 березня, повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини. 

Посадовці ознайомилися з початком реконструкції шляху, що з’єднує два обласні центри. Як стало відомо, середня вартість реконструкції одного кілометра автошляху становитиме приблизно 6,7 мільйона гривень.

У рамках проекту реконструкції, як розповів директор Волинського відділу комплексного проектування ДП «Укрдіпродор» Ігор Малиха, планують освітлювати ділянки поблизу населених пунктах. В усіх населених пунктах уздовж автошляху облаштують зовнішнє освітлення відповідно до проекту реконструкції. Освітленими будуть зупинки автотранспорту та переходи. Ліхтарі, які встановлюватимуть, працюватимуть з новітніми LED-світильниками. Там, де зовнішнє освітлення вже наявне, визначатимуть, чи потребує воно реконструкції.

Завданням проекту реконструкції є повна зміна зовнішнього вигляду автошляху Луцьк-Львів від Луцька до межі зі Львівською областю. Якщо у деяких населених пунктах є зовнішнє освітлення, але перебуває у незадовільному стані, проектний кошторис можуть оновити та забезпечити його реконструкцію. Планується також оновлення існуючих зупинок автотранспорту, встановлення нових зупинок, нанесення нової розмітки на дорогу, встановлення нових дорожніх знаків, облаштування з’їздів з дороги. 

Нагадаємо, що наразі визначили підрядні організації для виконання робіт на двох з 8 ділянок автошляху. Так, відрізок з 96 до 106 кілометра вже почало ремонтувати підприємство «Луцькавтодор-Сервіс». Договірна ціна реконструкції цієї ділянки становить 70,159 мільйона гривень.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі