У Луцьку хочуть створити нові сквери

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

Зелені зони на проспекті Волі, на вулицях Кравчука та Конякіна можуть отримати статус скверів під час найближчої сесії міськради.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міськради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження 22 березня, повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини. 

Директор КП «Парки та сквери міста Луцька» Анатолій Трикуш розповів, що наразі у межах міста затверджено межі 16 скверів, три парки та один лугопарк.

Нагадаємо, що під час минулої сесії міськради обранці міської громади визначили межі трьох скверів (двох – на проспекті Волі та одного – на проспекті Соборності).

Нині у проекті рішення пропонують визначити межі трьох нових скверів. Так, по проспекту Волі, між будинками №10 та 12) – це територія поблизу будинків, яка виходить до каскаду фонтанів та будівлі архіву площею 0,5 гектара. Друга ділянка розташована на вулиці Кравчука поблизу ТЦ «Слон» та має площу 0,36 гектара.

Третій сквер – у районі вулиць Конякіна та Гордіюк поблизу нещодавно визначених меж парку, площею 0,81 гектара. Зі слів посадовця, були укладені тристоронні угоди між КП «Парки та сквери міста Луцька», Луцьким домобудівельним комбінатом та Творчою архітектурною майстернею Балан та Стельмащук на розробку концепції розвитку парку. Також здійснять геодезичну зйомку і при визначенні меж в натурі вирішили розпочати облагородження парку з боку вулиці Конякіна, розпочинаючи від цього скверу. До 1 квітня триває обговорення концепції скверу та парку. Пропонується, що сквер плавно переходитиме у дитячий садочок, який планують звести, а ДНЗ – у парк.

Члени комісії одностайно підтримали проект рішення щодо визначення меж скверів.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі