Брати Капранови везуть на Волинь свій новий роман

Брати Капранови планують відвідати п’ять міст на Волині, аби презентувати свій новий роман «Забудь-річка», - Луцьк, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Нововолинськ.

Про це повідомляють організатори – мистецьке об’єднання «стендаЛь».

Розклад презентацій:

23 березня

  • 12:00 – Рожищенська районна бібліотека для дітей (м. Рожище, вул. Незалежності, 59)
  • 16:00 – Ковельська центральна районна бібліотека (м. Ковель, вул. С. Бандери, 2)

24 березня:

  • 12:00 - бібліотека СНУ ім. Лесі Українки (вул. Винниченка,  30 а)
  • 15:00 - Луцький педагогічний коледж  (пр-т Волі, 15)

25 березня:

  • 11:00 – Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського (м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 42)
  • 14:00 – Культурно-мистецький центр ім. Т. Г. Шевченка (м. Володимир-Волинський, вул. Князя Василька, 4)
  • 17:30 – Центральна міська бібліотека Нововолинської ЦБС (м. Нововолинськ, пр. Дружби, 17)

26 березня:

  • 13:00 – Волинська обласна бібліотека для юнацтва (пр. Волі, 2)

Брати Капранови про новий роман: «Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА. За багато років по тому випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією потрійною долею – долею українця на Другій світовій війні. Назва роману походить від старого язичницького символу – Забудь-річки, що розділяє світ живих та світ мертвих. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями в кожній українській родині».

Журналіст, критик Юрій Макаров про роман: «Молода жінка-юристка із прихованим шармом і зрілий чоловік-помічник капітана далекого плавання – цілком очікуваний дебют для жіночого роману (маються на увазі не гендерні упередження, а сталий мейнстрімівський жанр). Чекайте палкого, геть не платонічного кохання! Аж раптом виявляється, що за цією нібито легковажною диспозицією ховається не просто зіткнення двох доль, а двох світів, точніше, двох Україн, кожна зі своїм історичним досвідом, але спільними травмами і втратами. Інтрига, закручена на початку розлогого тексту, не відпускає до самого кінця роману».

Під час презентації можна буде поспілкуватися з письменниками, придбати роман «Забудь-річка» та інші книги Братів Капранових, взяти автограф.

Вхід вільний.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі