На Волинській митниці - новий керівник

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

Призначили нового виконувача обов’язків начальника Волинської митниці.

Про це стало відомо під час засідання оперативної наради, що відбулась  21 березня, повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини.

Так, голова ОДА Володимир Гунчик представив громадськості нового виконувача обов’язків начальника Волинської митниці Олександра Шавлака.


Довідково:

Шавлак О.В. народився 6 листопада 1972 року у м. Чернігові.

Закінчив: у 1995 році Чернігівський державний педагогічний інститут, у 2004 році Національну юридичну академію ім. Я. Мудрого.

З вересня 1998 року – в митних органах. Працював на посадах інспекторського складу пунктів пропуску; начальника митного поста «Нові Яриловичі»; першого заступника начальника Чернігівської митниці; начальника відділу організації митного контролю та роботи митних посередників Чернігівської митниці. З серпня 2011 по квітень 2014 року – перший заступник керуючого з комерційних питань закритого акціонерного товариства «Чернігівоблбуд». З квітня 2014 по грудень 2014 року – начальник відділу запобігання, виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами апарату Чернігівської облдержадміністрації.

Має 9 ранг державного службовця.

 

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі