Конфлікт у Луцьку: ОСББ створили без відома частини мешканців

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

Через фальсифікацію підписів про створення ОСББ виник конфлікт з мешканцями одного з багатоквартирних будинків у Луцьку.

Про це йшлося під час дня депутата на тему «Ознайомлення із роботою ЖКП №7» 17 березня, повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини. 

Директор ЖКП №7 Микола Гарбарчук розповів, що проблема існує з будинком на вулиці Дубнівській, 79, де було створене ОСББ без відома частини мешканців, які тепер приходять зі скаргами до директора ЖКП. Вони звертаються із заявами про те, аби документацію не видавали, доки вони самі не вирішать питання створення ОСББ. Чоловік, який створив ОСББ, зі слів директора ЖКП №7, фальсифікував підписи мешканців. Наразі справу розглядає суд – під позовною заявою про ліквідацію ОСББ поставили підписи понад 70 мешканців будинку. Микола Гарбарчук зауважив, що у таких випадках, виступає проти створення ОСББ, адже мешканців не треба обманювати.

Нагадаємо, що під час зустрічі з обранцями міської громади директор ЖКП №7 нарікав на правовий вакуум, що виник у зв’язку із затвердженням нового Закону «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», відсутністю механізму реалізації цього Закону та невизначеністю функціонування житлово-комунальних підприємств після 1 липня цього року.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі