В Україні запускають онлайн-курс із публічних закупівель: як зареєструватися

Джерело: Твоє місто
  1. Новина відноситься до:

Перший в Україні державний безплатний онлайн-курс із публічних закупівель стартує у травні і триватиме 6 тижнів.

Курс «Публічні закупівлі» організувала онлайнова платформа Prometheus. Долучитися до нього можуть фахівці та всі ті, хто цікавиться, як правильно проводити закупівлі і ефективно витрачати кошти платників податків, пише Твоє місто.

Навчання складається з 14 уроків, які розподілені на два рівні. Перший, базовий рівень присвячений  вивченню основ публічних закупівель, а другий, поглиблений, спрямований на більш високий професійний рівень закупівельної діяльності. У слухачів курсу буде можливість отримати сертифікати як базового, так і поглибленого рівнів.

Курс читають українські та міжнародні провідні експерти в закупівлях, юристи, фахівці Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Проекту ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС», «Transparency International» в Україні та Центру протидії корупції.

Зареєструватись на курс можна за посиланням.

Стартує навчання у травні. Відеолекції, додаткові текстові і графічні матеріали, слайдові презентації, завдання та форум будуть доступні в будь-який час, в тому числі після завершення курсу.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі