Мешканці будинку на Соборності задихаються від спеки у квартирах

  1. Новина відноситься до:

Попри те, що на вулиці температура повітря +8, у будинку на пр. Соборності, 24 батареї надто гарячі. 

Щоб не задихнутися у домівках, лучани випускають тепло через відчинені вікна, повідомляє «Народний Контроль».

Місцевий мешканець Василь Степанович бідкається, що постійно повинен тримати вікна відчиненими, адже в кімнатах нема чим дихати.

«Ми з дружиною маємо проблеми із тиском – тому спека у квартирі нам на шкоду. Важко дихати», – каже чоловік.

Важливо, що будинок має тепловий індивідуальний пункт, який автоматично регулює подачу тепла. Це дозволяє, залежно від погоди, зменшити чи збільшити температуру в квартирах. Утім комунальники, видається, забули про це. Відтак замість економити при плюсовій погоді, лучани – переплачують.

«Думаю, що переплачую гривень 300 у місяць», – припускає Василь Степанович.

Його думку поділяє й сусід Ігор: «Ми реально переплачуємо, а мешканців ніхто не пускає в тепловий пункт, щоб скрутити подачу тепла».

Комунальники зустрілися з мешканцями, утім категорично відмовляються будь-кого пускати в тепловий пункт. Кажуть – проблема в тому, що двигун  який відповідає за автоматичне регулювання подачі тепла, зламався. В аварійному режимі система працює на максимумі, тому у квартирах спекотно. Пообіцяли з дня на день встановити новий.

«Машина з обладнання проходить розмитнення. Завтра обіцяють відправити її в Луцьк. Щойно вона прибуде в місто, одразу проведемо заміну», – заявив директор товариства «М.Ж.К.» Валерій Ковалюк.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі