Бойченко презентує лучанам «50 відсотків рації»

  1. Новина відноситься до:

Олександр Бойченко презентує в Луцьку свою нову книгу сюжетної публіцистики «50 відсотків рації» у четвер, 10 березня.

Про це повідомляє мистецьке об’єднання «стендаЛь».

Сергій Жадан назвав його «одним із найкращих літературних критиків і публіцистів», а Андрій Любка сказав, що «це найкраща Сашкова книга».

Книга «50 відсотків рації» побачила світ у чернівецькому видавництві «Книги-ХХІ». Цю збірку можна читати як збірку старіших і новіших оповідань або навіть як невеличкий автобіографічний роман, у якому відносно важливі для автора події викладені у відносно хронологічному порядку. Однак сам автор твердить, що його тексти належать до жанру сюжетної публіцистики.

«Відтак представлені в цих текстах постаті строго на 50 відсотків є реальними, а на 50 – вигаданими, –  говорить Олександр Бойченко. – Те саме з розказаними тут історіями: на 50 відсотків вони є літературними, а на 50 – журналістськими, на 50 – комічними, а на 50 – не дуже».

Олександр Бойченко поспілкується зі своїми читачами 10 березня:

  • 13:30, бібліотека СНУ ім. Лесі Українки
  • 19:00, мистецький салон «Артист» (Палац культури, вул. Богдана Хмельницького, 1)

Вхід вільний. Кількість місць на вечірню зустріч обмежена. Бронювання місць: (097) 876 42 15, (095) 031 32 80.

Олександр Бойченко – літературний критик, публіцист, перекладач. Автор збірок есеїстики: «Щось на кшталт Шатокуа», «Шатокуа плюс», «Аби книжка», «Мої серед чужих», «Більше/Менше». Із польської переклав збірку оповідань Тадеуша Боровського «У нас, в Аушвіці...», роман Даніеля Одії «Тартак», п’єси «Пісочниця» і «Перший раз» Міхала Вальчака, «Валіза» Малґожати Сікорської-Міщук, «Тикоцін» Павела Демірського і Міхала Задари, а також кілька десятків творів «малої форми» Марека Гласка, Лєшека Колаковського, Юзефа Гена, Яна Гімільсбаха, Ольги Токарчук, Анджея Стасюка та ін. З російської – роман Віктора Єрофєєва «Хороший Сталін» та повість Ігоря Померанцева «Баскський собака».

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі